+48 509 533 590

O firmie

Jesteśmy na rynku od 2006roku. Mamy za sobą wiele realizacji. Począwszy od dużych zakładów przemysłowych, przez obiekty handlowe, po budynki użytkowe i mieszkalne.

Od samego początku działalności zajmujemy się instalacjami elektrycznymi, a naszym atutem są instalacje niskoprądowe, w których posiadamy bardzo duże doświadczenie.

Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje odbywając liczne szkolenia. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami technicznymi. Posiadamy uprawnienia elektryczne, licencję zabezpieczenia technicznego, jesteśmy autoryzowanym instalatorem wielu znanych firm.

W naszych realizacjach przede wszystkim stawiamy na zadowolenie klienta. Przed przystąpieniem do prac zawsze szczegółowo omawiamy z Państwem ich zakres, wykonujemy projekt i oczywiście wycenę. Po wykonaniu instalacji składamy dokumenty do rejonu energetycznego, robimy rzetelne pomiary, przekazujemy dokumentację do odbioru budynku i ubezpieczenia.

Udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane usługi np.: na instalację elektryczną jest to, aż 10 lat!

Przez 5 lat wykonujemy bezpłatnie przegląd instalacji i pomiary okresowe (obowiązek każdego właściciela, lub administratora nieruchomości).

Serdecznie zapraszamy do współpracy !